НОВИНИ

ЦВК: імен Тимошенко і Луценка у бюлетені не буде

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявляє, що у тексті виборчого бюлетеню у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі не буде прізвищ колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та екс-прем’єра Павла Лазаренка.

«Ми передивилися більш уважно стенограму засідання - у формі виборчого бюлетеню цих трьох осіб не буде», - сказав Магера.

За його словами, у відповідній постанові ЦВК буде посилання на попередні дві постанови комісії, одна з яких стосується відмови у реєстрації Тимошенко і Луценку кандидатами у депутати, а друга – відмови у реєстрації Лазаренка.

При цьому заступник голови ЦВК не зміг однозначно відповісти на запитання щодо кількості кандидатів у депутати, які будуть вказані у виборчому бюлетені одразу після назви партії «Батьківщина».

«У мене таке враження, що там буде троє кандидатів у депутати, бо ми туди нікого додатково в додаток не включали. І таких пропозицій ніхто не вносив», - припустив він.

Він зазначив, що питання присутності Тимошенко, Луценка та Лазаренка з’ясовувалося у режимі наради.

«Виникло непорозуміння, як ми з’ясували на нараді, мета тих змін до преамбули постанови була нерозривно пов’язана з додатком», - пояснив Магера.

Заступник голови ЦВК також зазначив, що рішення ЦВК було ухвалено не одностайно.

«10 членів комісії підтримали рішення, а троє – утрималися. Але, як на мене, рішення прийнято. Але дійсно виключати якесь оскарження неможливо», - наголосив він.

Нагадаємо, 15 серпня Вищий адмінсуд підтвердив законність відмови Центральної виборчої комісії зареєструвати екс-прем’єра Юлію Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка кандидатами в депутати Верховної Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.