НОВИНИ

До приїзду Януковича вулиці Донецька звільнили від мешканців міста

У зв'язку з приїздом президента України Віктора Януковича 29 серпня у Донецьк, працівники ДАІ забороняють водіям залишати машини вздовж тротуарів.

Починаючи з південного автовокзалу, в районі «Золотого кільця», по всьому центру міста відбувають службу численні працівники ДАІ. На вулицях немає жодного таксиста, які, як правило, ставлять машини вздовж тротуарів. ДАІшники дозволяють таксистам лише швидко висадити пасажирів.

Центральна вулиця Артема практично спорожніла. Журналіст став свідком, коли до водія, який припаркував машину перед одним з магазинів на Артема, тут же підійшов працівник ДАІ і ввічливо попросив «не залишати тут машину».

Про те, що сьогодні в Донецьк прибуває глава держави, красномовно свідчать традиційні наряди міліції, що стоять через кожні 50-100 метрів на головних вулицях міста.

Багато міліціонерів зосереджено і по вул. Ткаченко, провідною до Донецького металургійного заводу, який відвідає Янукович.

Раніше прес-служба Управління ДАІ в Донецькій області повідомляла, що «у зв'язку з проведенням спецзаходів і прибуттям офіційних делегацій» 29 серпня в Донецькій області на певних ділянках буде періодично обмежуватися рух транспорту.

Зокрема, протягом дня з 10:00 до 15:00 в Донецьку періодично буде обмежуватися рух транспорту по вулицях Київського району: вул. Злітна, пр. Манежний (ТЦ «Метро»), Путилівський шляхопровід виїзд з міста Донецька в бік міста Ясинувата, а також по об'їзній дорозі Донецька в напрямку шляхопроводу в районі сел. Широкий і до Мар'їнського кільця автодороги «Донецьк-Запоріжжя».

Прес-служба глави держави також повідомляла, що під час поїздки глава держави відвідає Донецький металургійний завод. Представники преси, згідно з повідомленням, зможуть побачити Януковича тільки на заводі.

У село Нікольське, де Янукович візьме участь у панахиді в пам'ять засновника Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря схиархімандрита Зосими, журналістів не запросили.

«Працює особиста преса», – лаконічно зазначалося у вчорашньому повідомленні прес-служби глави держави.

Як повідомлялось, 22 серпня під час візиту Януковича у Харків зустрічати президента вивели на вулиці 1,5 тисячі бюджетників та працівників комунальних підприємств.

Нагадаємо, перед приїздом Януковича у Харкові прибрали мовний пікет і "почистили" рекламу.

Читайте також «Екватор» Януковича: нові анекдоти, зачистка влади, арешти опонентів та інші пригоди президента за перші півтерміну