НОВИНИ

Левко Лук’яненко: поки Янукович на посаді, він здійснюватиме політику русифікації

Відомий дисидент та правозахисник Левко Лук`яненко вважає, що нинішня влада не відмовиться від мовного закону. Про це він сказав в інтерв’ю Тиждень.ua

«Я вірю в силу української нації, але  не вірю, що нинішня влада щось тими поправками може змінити. Вони можуть зрозуміти, що наробили багато дурниць і дещо можуть  виправити, але не підуть на відступ, бо їхня мета  - русифікувати українців, а не розвивати болгарську чи ромську культури в державі. Вони можуть цей закон якось переформулювати, щоб він виглядав логічніше, але по суті вони не відступлять, бо це антиукраїнська влада і ніякі пропозиції нічого не змінять. Тому що б не казала Ганна Герман,  поки Янукович на посаді, він здійснюватиме політику русифікації», - вважає Лук`яненко.

Він також сумнівається, що закон скасує Конституційний Суд. 

"А що стосується Конституційного Суду, то він вже неодноразово продемонстрував, що він  в кишені президента. Якщо він накаже ухвалити таке рішення – суд ухвалить, але, як ми бачимо, президент цього не зробить", - сказав Лук`яненко.

Повний текст інтерв’ю Левка Лук’яненка читайте тут.

Нагадаємо, Левко Лук`яненко вважає закон про мови вкрай шкідливим, антиукраїнським і неприйнятним для української нації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.