НОВИНИ

Опозиція: регіонали використовують неповнолітніх для передвиборчої агітації

У Криворізькому районі Дніпропетровської області 22 серпня Партія регіонів під час заходів з нагоди Дня незалежності використала школярів для передвиборчої агітації. Про це повідомив керівник Криворізької міської організації УНП Рінат Ковбасюк.

За його даними, в урочистостях, які відбувалися в районному будинку культури, що в селі Красиному Криворізького району Дніпропетровщини, брали участь кілька десятків школярів Красиненської середньої школи, при цьому деякі учні віком 12–13 років були вдягнені в жилетки з символікою Партії регіонів, деякі тримали в руках партійні прапори.

За словами Ковбасюка, він вказав на це представникам правоохоронних органів, які були неподалік, однак ті заявили, що не втручатимуться, адже порушень громадського спокою немає. Водночас правоохоронці не дозволяли роздавати агітаційні матеріали представникові УНП, зокрема листівки на захист державної мови.

«Використання неповнолітніх під час передвиборчої агітації – це грубе порушення. Причому не виключено, що участь була «добровільно-примусовою», – сказав Ковбасюк.

У прес-службі Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів не підтвердили факту участі неповнолітніх у партійному заході. Натомість там поінформували, що представники Партії регіонів запротоколювали факт роздавання агітаційних матеріалів активістом УНП на території комунального закладу – районного будинку культури – без попередньої заявки на проведення заходу.

«Ми склали відповідний акт», – заявивли регіонали.

Як повідомлялось, провладні кандидати у народні депутати продовжують активно проводити передвиборчу агітацію, застосовуючи адмінресурс та підкуп виборців.

Нагадаємо, на Закарпатті брат Віктора Балоги Павло використовує неповнолітніх для підкупу виборців. Зокрема, підлітки, яким ще не виповнилося 18 років, залучені до робіт з укладання тротуарної бруківки, яку місту подарував Павло Балога.

Читайте також: ПР мобілізує адмінресурс: бюджетні гроші, придворні ЗМІ і масова "регіоналізація" чиновників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.