НОВИНИ

Луценка до вересня не переводитимуть у колонію

Державна пенітенціарна служба виключає етапування колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з Лук'янівського СІЗО (Київ) у колонію до 1 вересня. Про це повідомив помічник голови Пенітенціарної служби Ігор Андрушко.

"17 серпня Печерським районним судом Києва був винесений вирок. За процедурою витримується 15-денний строк для можливого подання апеляції. Є імовірність, що буде готуватися апеляція, тому до 30-31 серпня ніяких рухів точно не буде, а далі будемо діяти за обставинами, чи буде апеляція, яке буде рішення суду", - сказав він.

Зі слів Андрушка, не виключено, що у разі подання апеляції Луценко може залишитися в Лук'янівському СІЗО до того часу, поки її не розгляне суд.

Помічник голови Пенітенціарної служби зазначив, що це дасть можливість уникнути необхідності тривалого транспортування Луценка на засідання апеляційного суду.

Нагадаємо, 17 серпня Печерський районний суд Києва засудив Луценка до 2 років обмеження волі за службову недбалість, допущену при продовженні строку стеження в рамках розслідування кримінальної справи за фактом отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка.

При цьому суд призначив покарання за сукупністю злочинів, відповідно до якого більш м'яке покарання у вигляді 2 років обмеження волі поглинається більш суворим покаранням за попереднім вироком Луценка за перевищення службових повноважень у вигляді 4 років позбавлення волі.

Таким чином, остаточне покарання екс-міністрові не змінилося - його засуджено до 4 років позбавлення волі.

Після цього державне обвинувачення заявило, що Луценка найближчим часом етапують до колонії.

За даними захисту Луценка, екс-міністра швидше за все відправлять відбувати покарання до Менської колонії (Чернігівська область).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.