НОВИНИ

Опозиція вимагає розслідувати виділення мільйонів з держбюджету на агітаторів ПР

Народний депутат від НУНС В’ячеслав Кириленко звернувся з депутатським зверненням до генерального прокурора з вимогою розслідувати факт використання працівників системи соціального захисту населення для агітації за Партію регіонів. Про це повідомляє прес-служба партії «За Україну!».

«Тігіпко створив спеціальний підрозділ агітаторів на півроку: мережу соціальних працівників, які агітують за «регіоналів». По всій Україні 12 тисяч агітаторів за правлячу партію отримують зарплату з державного бюджету - це масштабні зловживання. Це грубе порушення конституційних прав та виборчого законодавстві», - заявив Кириленко.

«Це підсудна справа, потрібно відслідковувати кожен такий факт», -наголосив він.

Кириленко звернувся до генерального прокурора розслідувати дані факти порушення та притягнути осіб, винних у порушенні Конституції та діючого законодавства, до відповідальності.

Нагадаємо, Міністерство соцполітики лобіювало створення за рахунок коштів з держбюджету по всій країні мережі з 12 тисяч соціальних працівників, яка координується територіальними штабами Партії регіонів. На фінансування проекту з державного бюджету витратять близько 400 млн грн.

Читайте також: ПР мобілізує адмінресурс: бюджетні гроші, придворні ЗМІ і масова "регіоналізація" чиновників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.