НОВИНИ

Губернатор Київської області агітує за "регіоналів"

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк проводить агітацію за Партію регіонів. Про це повідомляє прес-служба руху "Спільна справа".

Так, згідно інформакції прес-служби активістів, 14 серпня у Василькові(виборчий округ №94) був зафіксований випадок агітації головою обласної держадміністрації Анатолієм Присяжнюком за кандидата від Партії регіонів Тетяни Засухи. А 15 серпня під час робочої поїздки до Миронівського району(виборчий округ №93) Присяжнюк агітував за "регіонала" Олександра Онищенка.

Анатолій Присяжнюк та Тетяна Засуха інспектують будівництво елеватора

 

Анатолій Присяжнюк та Олександр Онищенко на відкритті соціального об’єкту

Активісти руху наголошують, що в обох вищезазначених випадках Присяжнюка під час робочих поїздок супроводжували кандидати в депутати. На додачу, кандидати "брали участь в інспектуванні та відкритті соціальних об'єктів". Заходи висвітлювалися комунальними ЗМІ.

Анатолій Присяжнюк та Олександр Мостіпан на відкритті соціального житла

Крім того, 13 серпня Присяжнюк також брав участь у заходах, організованих кандидатом Олександром Мостіпаном(ПР) у селі Нова Орлиця Згурівського району області.

Читайте також: Парад передвиборчих подарунків: асфальт з парфумами та рентген зі шкарпетками

Нагадаємо, у квітні цього року до ЗМІ потрапив лист, відправлений з електронної пошти управління інформації та зв'язків з громадськістю Київської ОДА, у якому Київська облдержадміністрація вимагала від комунальних видань Київщини публікувати замовні матеріали про голову облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.