НОВИНИ

Народна самооборона: суддя сфальсифікувала документи у справі Луценка

Суддя Печерського суду Анна Медушевська сфальсифікувала документи у справі екс-міністра Юрія Луценка. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Народної самооборони".

"Основною тезою захисту екс-міністра в процесі Луценка було те, що рішення про дозвіл на прослуховування телефонів Валентина Давиденка дав Апеляційний суд м. Києва. Це рішення, нагадаємо, до цього моменту ніким не скасоване і не опротестоване. Більше того, це рішення не має жодного зв’язку із документом, який підписав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко", - йдетсья у повідомленні.

У прес-службі наголошують - суддя Медушевська сфальсифікувала документи, "аби у вироку, винесеному Ю.Луценку, склалися всі пазли".

"Так, вона (Медушевська - ред.) стверджує у тексті вироку, що в поданні до Апеляційного суду було посилання на постанову Луценка", - зазначили представники політсили.

Як доказ, вони опублікували на своєму сайті скани документів: фрагменти вироку і три постанови, що стосуються прослуховування телефонів Давиденка.

Нагадаємо, у п'ятницю 17 серпня екс-міністру Юрію Луценку винесли ще один вирок, засудивши його до 2 років позбавлення волі.

Я відомо, за першим вироком Луценко був засуджений до 4 років позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.