НОВИНИ

США розчаровані вироком Луценка

Уряд США розчарований вироком в судовому процесі над колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, який виніс сьогодні Печерський суд Києва. Про це йдеться в тексті заяви посольства США в Україну.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, у заяві наголошується, що політично мотивоване переслідування опозиційних лідерів, зокрема, екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка і колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, викликає в США серйозне занепокоєння щодо дотримання керівництвом України демократії та верховенства права.

«Ми беремо до уваги рішення українського апеляційного суду, оголошене на початку цього тижня, відпустити колишнього виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка, який також був заснований на сумнівних підставах, і закликаємо уряд України звільнити пана Луценка і пані Тимошенко, які, на нашу думку, повинні мати необмежену можливість повною мірою брати участь у політичному житті», - наголошується в заяві.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд виніс другий вирок Луценку – покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків в установах і на підприємствах усіх форм власності на три роки. Вирок був винесений в рамках кримінальної справи щодо службової недбалості при розслідуванні кримінальної справи про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.