НОВИНИ

Тимошенко закликала ЄС арештувати європейські активи родини Януковича

Юлія Тимошенко як лідер об’єднаної опозиції звернулася до відповідних правоохоронних органів різних країн Європейського Союзу із заявами щодо розслідування корупційних оборудок керівництва України. Про це під час он-лайн конференції на сайті Ліга.net заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

«Зокрема, мова йде про так звану приватизацію оточенням Януковича Укртелекому, вишки Бойка, масштабну корупцію під час будівництва об’єктів Євро-2012, а також про незаконну приватизацію Межигір’я», - уточнив Власенко.

«Сподіваюсь, що під час розслідування цих корупційних дій (гроші від яких опинилися в Європі) правоохоронні органи європейських країн порушать необхідні кримінальні справи, а також почнуть арештовувати європейські активи родини Януковича», - заявив він.

Власенко не виключає, що найближчим часом Конгрес та Сенат США можуть ухвалити резолюції про введення санкцій до української влади «за брутальне порушення основ демократії в Україні».

За його словами, про свою негативну позицію щодо ситуації  із згортанням демократіїв Українізаявили і європейські політики.

«В Адміністрації Януковича є одна проблема: в них немає перекладача з європейського на «пацанський». Ще одним прикладом  «немовчання» є тотальний бойкот президента Януковича з боку впливових європейських та американських політиків. Якщо він цього не зрозуміє, тоді Європа та США, як мені здається, зроблять наступний крок», - заявив Власенко.