НОВИНИ

ПАРЄ привітала звільнення Іващенка і закликає вирішити долю Луценка й Тимошенко до виборів

Парламентська асамблея Ради Європи вітає звільнення колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка. Про це йдеться в коментарі співдоповідачів ПАРЄ по Україні Майліс Репс та Маріетти де Пурбе-Лундін.

"Звільнення пана Іващенко є важливим першим кроком вирішення питання ув’язнених колишніх урядовців, згідно із очікуваннями Асамблеї, висловленими в резолюції", - зазначають вони.

"Ми сподіваємось, що це його звільнення невдовзі продовжиться (звільненням) пана Луценко та пані Тимошенко, чиє перебування в ув’язненні шкодить подальшій європейській інтеграції України і кидає тінь на підготовку до парламентських виборів", - заявили в ПАРЄ.

Асамблея продовжує закликати президента Януковича вирішити питання ув’язнених політиків політичним шляхом.

"Задля євроінтеграції України та демократичного розвитку Тимошенко та Луценко мають бути звільнені до виборів, навіть, якщо їхні процеси оскарження вироків все ще продовжуватимуться"", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 14 серпняАпеляційний суд змінив Іващенку термін покарання на умовний і звільнив з-під варти в залі суду. Раніше суд засудив Іващенкадо 5 років ув'язнення.

Сьогодні, 17 серпня,Луценку винесли ще один вирок, засудивши його до 2 років позбавлення волі.За першим вироком Луценко був засуджений до 4 років позбавлення волі.

ПАРЄнеодноразово закликала звільнити ув’язнених колишніх членів уряду в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.