НОВИНИ

Мінфін допоможе Ахметову придбати «Укртелеком»?

Високопоставлене джерело в Кабінеті міністрів України повідомило «Дзеркалу тижня», що шляхом викупу ПДВ-облігацій компаніями групи СКМ Рінат Ахметов спробує встановити контроль над «Укртелекомом».

За інформацією джерела, уряд збирається до кінця року здійснити додатковий випуск ПДВ-облігацій на суму близько 12 мільярдів гривень. Велику частину цього випуску — облігації на суму близько 8 мільярдів гривень — отримають компанії, які входять до групи СКМ, підконтрольної Рінату Ахметову.

Джерело «ДТ» припустило, що більшу частину цих паперів викуплять у підприємств групи — або державні банки, або ПУМБ і Донміськбанк, які входять до групи СКМ, з подальшим рефінансуванням у Нацбанку.

Отримані в результаті цієї операції кошти група зможе використовувати, зокрема, на придбання «Укртелекому».

Як було повідомлено раніше, єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації ВАТ «Укртелеком» подала українська компанія «ЕСУ», «дочка» австрійської інвесткомпанії EPIC.

Тим часом холдинг «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) і пов'язані з ним структури заявили, що не подавали заявку на участь у конкурсі з продажу належних державі 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги