НОВИНИ

Зятя Онопенка затримали після допиту

У середу після п'ятигодинного допиту в Генеральній прокуратурі був затриманий і поміщений в Подільський ізолятор тимчасового утримання колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук. Про це повідомляє «Дзеркало тижня», посилаючись на джерело в ГПУ.

За даними видання, Корнійчук давав свідчення у справі  щодо  надання послуг юрфірмою Magisters (колишня назва — «Магістр & Партнери») компанії «Нафтогаз Україна».

Корнійчука звинувачують у тому, що він, перебуваючи на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування «Нафтогазу» в одного виконавця.

«Магістр & Партнери» співпрацювала з НАК «Нафтогаз Україна» з 2002 року.

Прес-секретар Корнійчука не змогла ні підтвердити, ні спростувати інформацію про його затримання.

Водночас вона повідомила, що 22 грудня дружина Євгенія Корнійчука народила доньку.

З квітня 2005 року Корнійчук був головою столичної організації Української соціал-демократичної партії (в кінці того ж року УСДП увійшла до Блоку Юлії Тимошенко). На виборах у Раду 2006 року — пройшов до парламенту за списком БЮТ. У кінці 2006 року він очолив УСДП, після того, як колишній голова партії — тесть Корнійчука Василь Онопенко — став головою Верховного суду України.

Перед обранням, Корнійчук очолював фінансову практику фірми «Магістр & Партнери» (був старшим партнером, пізніше — позаштатним радником). Спеціалізувався на фінансовому праві та законодавстві з енергетики, нафти і газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги