НОВИНИ

Кармазін зібрався оскаржити рішення ЦВК щодо реєстрації

Депутат від НУ-НС Юрій Кармазін планує оскаржити рішення ЦВК щодо відмови у реєстрації. Про це він розповів у коментарі Gazeta.ua.

За словами народного депутата, він подав документи по 151 виборчому округу 10 серпня й «тримав це у цілковитій таємниці».

«Я почав дивитися, що підозріло ЦВК не віддає документів на реєстрацію. І 13 серпня зробив такий хід, розуміючи, що тягнеться час, щоби зробити двійника, - подав документи ще по 179 округу по Харківській області. Виходячи з того, що закон, по-перше, не забороняє висуватися по кільком округам, а, по-друге, через те, щоби технологію з двійниками нівелювати», - сказав Кармазін.

«Тобто, жодних правових підстав для відмови, навіть гіпотетичних, теоретичних не залишалося. Тим більше, що закон явно недолугий і, в принципі, дозволяє балотуватися хоч по 225 округах, якщо ти самовисуванець. Більше того, стаття 60 не передбачає взагалі можливості зняття з цих мотивів з реєстрації, чи відмови у реєстрації», - заявив депутат.

«Я вважаю це сугубо вмотивованим політичним рішенням, яке я буду оскаржувати», - підкреслив він.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія відмовилася зареєструвати кандидатом у депутати Верховної Ради за мажоритарними округами чинного депутата парламенту Юрія Кармазіна (фракція Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона"). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.