НОВИНИ

Комісію з моралі просять заборонити мультфільми "Лунтик", "Сімпсони", "Губка Боб"

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі прийняла вирішила провести окреме засідання для вивчення звернень про заборону до показу в Україні низки мультфільмів, зокрема "Лунтик", "Маша і Ведмідь", "Телепузики", "Покемони", "Сімпсони", "Губка Боб". Про це сказано в повідомленні комісії.

Приводом для спеціального засідання, присвяченого цій проблемі, стала поява брошури, розміщеної на сайті з назвою "Сім'я під покривом Богородиці" (позиціонує себе як рух проти ювенальної юстиції), автори якого закликали громадськість до введення заборони на показ перерахованих вище мультфільмів в Україні.

Автори цієї брошури, зокрема, вважають, що мультфільм "Губка Боб" пропагує гомосексуалізм, "Маша і Ведмідь" – містить садистські елементи й заперечує сімейні цінності, а в мультфільмі "Лунтик" їх обурило те, що його головний герой – інопланетянин.

Автори цієї брошури звернулися до Нацкомісії з моралі із проханням заборонити показ в Україні цих мультфільмів

Брошура підписана найменуванням "Візантійський патріархат", при цьому такої організації серед традиційних християнських церков не існує.

Нагадаємо, 9 грудня 2010 року президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів ліквідувати Комісію з моралі.

Кабмін у травні 2012 направив у Верховну Раду законопроект, у якому запропонував вилучити із закону "Про захист суспільної моралі" положення про статус і принципи діяльності комісії.

Але парламент поки не ухвалив рішення щодо цього законопроекту, і Нацкомісія продовжує працювати.

Читайте також: Аморальність в обороні моралі