НОВИНИ

Захист Іващенка подаватиме касаційну скаргу

Захист колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка має намір оскаржити в касаційному порядку рішення Апеляційного суду Києва, який змінив йому покарання із 5 років реального позбавлення волі на 5 років позбавлення волі умовно. Про це журналістам повідомив адвокат Борис Нечипоренко.

"Ми на цьому не зупиняємося, ми будемо подавати касаційну скаргу, тому що вважаємо, що Іващенконевинний... Сьогодні ми одержали часткову перемогу, оскільки Іващенко буде від сьогоднішнього дня на волі", - сказав він.

Адвокат повідомив, що вони домагатимуться повного виправдання його клієнта.

Зайого словами, Іващенко в першу чергу займеться відновленням здоров'я.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва змінив вирок Печерського районного суду Києва, яким Іващенка було засуджено до 5 років реального позбавлення волі за перевищення службових повноважень, на покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років під випробувальний термін 1 рік.

12 квітня Печерський райсуд засудив Іващенка до 5 років позбавлення волі за зловживання службовим становищем під час підписання в листопаді 2009 року плану санації щодо реалізації цілісного майнового комплексу Феодосійського судомеханічного заводу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.