НОВИНИ

У Харкові перед виборами розпалюють ненависть до опозиції та ОУН-УПА

У Харкові з’явилася виставка, яка закликає сказати «ні» на парламентських виборах об’єднаній опозиції та ВО «Свобода», оскільки ці політичні сили хочуть визнати героями і борцями за незалежність України воїнів ОУН-УПА.

Близько 15 банерів розміщені просто неба. Усі вони розказують харків’янам про «злочини» ОУН-УПА та співпрацю з Гітлером, нагадуючи, що їх як героїв хоче визнати об’єднана опозиція і «Свобода».

На банерах повною мірою використано матеріали радянського агітпропу. Воїнів ОУН-ІПА ілюструють фотографії із німецькими солдатами, тілами загиблих, розрухою і голодним дітьми. Натомість радянські вояки на фото годують дітей, відбудовують міста, працюють на заводах.

Ці банери супроводжують твердженнями на кшталт: «Наши воины оуновцев не простили. А ты считаешь, что имеешь право их простить?» або «Наши воины не предали тебя тогда. Ты их предашь сейчас?».

При цьому основною метою цієї виставки є заклик не голосувати за представників об’єднаної опозиції та «Свободи»: «Прийди и скажи свое нет на выборах 28.10.12».

Перша спроба цього року провести таку виставку відбулась близько двох місяців тому, але виставка була пошкоджена невідомими.

Нагадаємо, раніше об’єднана опозиція неодноразово заявляла про поширення фальшивих листівок про опозиційних кандидатів у народні депутати.

Фото: Слободянюк Олексій, Харків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.