НОВИНИ

В Україні проживає майже 2,5 тис офіційних біженців

На сьогодні в Україні проживає 2435 офіційно визнаних біженців із 47 країн світу. Про це повідомляють у Державній міграційній службі України.

Лише за перше півріччя цього року в підрозділи Державної міграційної служби України звернулось 828 іноземців із заявами про визнання біженцями чи особами, які потребують захисту. За останній рік, з моменту набрання чинності закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», вперше 37 іноземців визнані такими, що потребують додаткового захисту.

В рамках міжнародного проекту «Регіональна програма захисту біженців – «Фаза-ІІ» Європейський Союз виділив півтора мільйона євро на допомогу Україні, Молдові та Білорусі. З них 500 тисяч євро – на вирішення проблем із біженцями в Україні. Фінансування програми триватиме до грудня 2013 року. Програмою передбачено фінансування загальнодержавної мережі юристів, які стежитимуть за додержанням прав шукачів притулку та біженців в Україні, фінансування ремонтних робіт на пунктах тимчасового розміщення біженців, забезпечення роботи перекладачів, мовні курси для шукачів притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.