НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

Партнер "регіоналів" у Європарламенті шкодує, що Тимошенко та Луценко не візьмуть участі у виборах

Голова фракції соціалістів та демократів Європарламенту Ханнес Свобода жалкує, що Юлія Тимошенко та Юрій Луценко позбавлені права на участь у парламентських виборах 28 жовтня. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі Тиждень.ua

«Коли перед судом постають такі визначні особи (як Тимошенко та Луценко), повинні докладатися усі зусилля задля якомога прозорішого розгляду справи. Але цього не було і немає. Зрештою, громадяни повинні самі на виборах визначати, кого вони підтримують і кому довіряють. Тому я шкодую, що ці дві особистості не братимуть участі у наступних виборах», - заявив Свобода.

«Прозорий вибір електорату був би найкращим розв’язанням поточної політичної сутички в Україні», - підкреслив він.

Свобода додав, що Європарламент буде уважно стежити за виборами в Україні попри вищевказані недоліки. «Будь-які порушення стануть предметом розгляду в Європарламенті. Група соціалістів та демократів уважно відстежуватиме розвиток України <…> незалежно від того, хто входить до уряду (України)», - запевнив європарламентар.

Свобода зазначив, що представники його парламентської групи «не можуть визначати, чи є засуджені винними чи ні», однак наголосив: «те, як загалом ставляться до Тимошенко та Луценка – неприйнятно для нашої групи та йде врозріз з європейськими стандартами».

Нагадаємо, 11 серпня Київський апеляційний адміністративний суд визнав законною постанову ЦВК №216 від 8 серпня, якою було відмовлено в реєстрації кандидатами в депутати Ради Тимошенко й Луценка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.