НОВИНИ

Опозиція обіцяє боротися за реєстрацію Тимошенко і Луценка для участі у виборах

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" має намір оскаржити рішення Київського апеляційного адміністративного суду про визнання законною відмови Центральної виборчої комісії в реєстрації кандидатами в депутати Верховної Ради колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко й екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в понеділок, 13 серпня, у Вищому адміністративному суді. Про це журналістам сказав перший заступник партії Олександр Турчинов після засідання суду.

"Зараз буде подана скарга в касаційну інстанцію - у Вищий адміністративний суд, що повинен протягом 3 днів розглянути скаргу", - сказав він.

 

Водночас депутат Ради, член фракції "Блоку Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Власенко зазначив, що для подачі скарги в касаційну інстанцію законодавством приділяється строк у 2 дні й, таким чином, у понеділок, 13 серпня, вона зможе бути подана.

 

Турчинов також заявив, що суд відмовив у задоволенні позову партії під тиском Адміністрації президента.

 

Нагадаємо, 11 серпня Київський апеляційний адміністративний суд визнав законною постанову ЦВК №216 від 8 серпня, якою було відмовлено в реєстрації кандидатами в депутати Ради Тимошенко й Луценка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.