НОВИНИ

Для участі у виборах до ЦВК подають документи ув'язнені

До Центральної виборчої комісії подали документи кілька засуджених. Про це пише газета «Сегодня».

Як зазначає видання, 6 серпня документи в Центрвиборчком передав 55-річний Віктор Жук, колишній голова Світлогірської сільської ради (Полтавська область). У 2008 році він був засуджений на 8 років. Між іншим, серед статей, за якими його судили, була і третя частина статті 365 КК - та сама, за якою отримала свій термін Тимошенко. Покарання Жук відбуває в рідній області. І кандидатом хоче бути там же - на 149 окрузі.

В той же день своє бажання стати нардепом засвідчив в Центрвиборчкомі 26-річний Максим Сивак. Його вибір - округ № 12 у Вінницькій області, в якій він народився і відбуває з 2011 року покарання. До речі, довіреною особою Максима є в. о. начальника його колонії, майор Юрій Жук.

А 8 серпня в ЦВК передали документи кандидата-рецидивіста - 31-річного Дмитра Перехейди. Претендент на депутатський мандат по округу № 90 (Київська область) має вже три судимості: свій перший термін він відбував в 2000-2003 роках, другий - в 2004-2011 роках, а зараз тягне вже третій. Причому, як зазначає видання, в місцях ув'язнення Дмитро робить кар'єру: перші два терміни він працював чорноробом, а тепер вже є бригадиром на дільниці з виготовлення мішків для цукру. Перехейда подав до ЦВК свою передвиборчу програму з семи пунктів. До речі, серед них не тільки «Належнi умови утримання в тюрмах», а й «Економiчна зростання регiону».

Нагадаємо, 8 серпня ЦВК відмовилася реєструвати колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко й екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка кандидатами в депутати Ради від партії ВО «Батьківщина», а також від партії "Батьківщина".

10 серпня ЦВК зареєструвала 42 кандидата в депутати Верховної Ради від партії "Всеукраїнське об'єднання "Громада", включених у список партії за багатомандатним округом, не зареєструвавши при цьому колишнього прем'єр-міністра, лідера партії Павла Лазаренка. Як відомо, Лазаренко перебував під арештом у США з березня 1999 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.