НОВИНИ

Луценко закликав українців на виборах дати бій мафії

Результат парламентських виборів залежить уже не від політиків, а від громадян України. Про це заявив екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, виступаючи на судових дебатах з останнім словом.

«Влада Януковича забрала у нас майже всі права. Крім права на особистий вчинок. Результат виборів залежить уже не від політиків, а від громадян України. Оминути цей вибір неможливо», - заявив Луценко, додавши, що для багатьох громадян цей вибір буде важким.

«Вибір між Партією регіонів і «Батьківщиною» - це не вибір між двома політичними силами. Це вибір між мафією і демократією. Демократію можна удосконалювати і навіть відправляти у відставку. Мафію можна тільки перемагати. І це справа не Юлії Тимошенко, Арсенія Яценюка, Віталія Кличка, Анатолія Гриценка чи Юрія Луценка. Це справа кожного, хто хоче жити, а не виживати в Україні», - переконаний Луценко.

«Дати бій мафії – означає не просто зробити вибір на користь об’єднаної опозиції на цих парламентських виборах. Це означає отримати те, що не може дати вам ніхто, - стати вільною людиною», - наголосив він.

На думку Луценка, тільки об’єднання мільйонів зробить вільною всю країну.

Повний текст виступу Луценка у суді читайте тут.

Нагадаємо, 9 серпня об’єднана опозиція «Батьківщина» звернулася до Київського апеляційного адміністративного суду з позовом про скасування рішення Центральної виборчої комісії, яким вона відмовила в реєстрації кандидатами в народні депутати від політичної партії «ВО «Батьківщина» у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Юлії Тимошенко та Юрію Луценку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.