НОВИНИ

Канада направить на вибори в Україні 500 спостерігачів

Канадський уряд відправить на парламентські вибори в Україні місію з 500 спостерігачів. Про це заявив міністр Канади у справах громадянства, імміграції та мультикультуралізму Джейсон Кенні, йдеться в прес-релізі опублікованому на сайті відомства.

«Канада має довгу і славну історію надання спостерігачів для забезпечення вільних і справедливих виборів», - зазначив Кенні.

«Ці вибори мають вирішальне значення для демократичної та процвітаючої України. Ми пишаємося тим, що канадські спостерігачі, багато з яких походять з українсько-канадської спільноти, і далі підтримуватимуть народ України», - додав міністр.  

«Ці вибори дуже важливі і на знак наших особливих відносин ми раді підтримати цей демократичний процес», - у свою чергу зазначив канадський депутат Тед Опітц.

Місія складатиметься з 500 спостерігачів, з яких 425 короткострокових спостерігачів будуть репрезентативно розподілені по дільницях та повідомлятимуть про перебіг голосування 28 жовтня. Решта 75 довгострокових спостерігачів гратимуть ключову роль у передвиборний період.

«Уряд Харпера прагне до просування прав людини та демократії у всьому світі. Враховуючи міжнародну стурбованість з приводу погіршення демократичних умов в Україні, особливо важливо, що Канада приєднається до своїх міжнародних партнерів для оцінки чесності та прозорості виборів», - заявив парламентський секретар Боб Дечерт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.