НОВИНИ

Опозиція закликає світову спільноту посприяти участі Тимошенко і Луценка у виборах

Об'єднана опозиція вважає антиконституційним рішення ЦВК про відмову в реєстрації Юлії Тимошенко і Юрія Луценка кандидатами у народні депутати. Про це йдеться узаяві об'єднаної опозиції.

«Об’єднана опозиція «Батьківщина» розцінює цей ганебний крок (відмову у реєстрації – Ред.) як порушення прав мільйонів наших співгромадян, які підтримують Юлію Тимошенко. Ми не визнаємо цього рішення ЦВК і вважаємо його спрямованим на виконання особистого замовлення Віктора Януковича», - йдеться у заяві.

У заяві наголошується, що «антиконституційна відмова у реєстрації Юлії Тимошенко та Юрія Луценка зайвий раз засвідчила, що нинішня владна команда відкрито заявила про свої наміри провести парламентські вибори в антидемократичний спосіб».

«Цей режим проігнорував чисельні заклики лідерів демократичних країн та вимоги, викладені у резолюціях Парламентської Асамблеї ОБСЄ, ПАРЄ та Європарламенту щодо надання права повноцінної участі у парламентській виборчій кампанії лідеру опозиції Юлії Тимошенко та Юрію Луценку», - йдеться у заяві об’єднаної опозиції.

Опозиція також звертається до лідерів провідних демократичних країн світу, міжнародних інститутів із закликом дати належну оцінку таким діям влади й просить застосувати всі важелі впливу з метою забезпечення повноцінної участі лідерів опозиції Тимошенко й Луценка в парламентській виборчій кампанії 2012 року.

Нагадаємо, ЦВК 8 серпня зареєструвала 210 кандидатів у народні депутати за списком партії "Батьківщина", відмовивши у  реєстрації Тимошенко і Луценку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.