НОВИНИ

ЦВК зареєструвала виборчий список ПР з двома вакантними місцями

Центральна виборча комісія зареєструвала 223 кандидатів у депутати Верховної Ради, висунутих Партією регіонів за виборчим списком партії в багатомандатному загальнодержавному окрузі.

Відповідний проект постанови був одноголосно проголосований членами Центвиборчкому.

За багатомандатним округом зареєстрований голова ПР Микола Азаров, народна артистка Таїсія Повалій, віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики, заступник голови ПР Сергій Тігіпко, секретар Ради національної безпеки й оборони Андрій Клюєв і голова фракції ПР у Раді, перший заступник голови ПР Олександр Єфремов.

Крім того, зареєстровані перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова, генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча (Донецька область) Володимир Бойко, віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков, депутат Ради від ПР Леонід Кожара, депутат Ради Володимир Рибак, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, міністр юстиції Олександр Лавринович, радник президента Ганна Герман, заступник голови Адміністрації президента Станіслав Скубашевський, міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

Як зазначає ЛІГАБізнесІнформ, член комісії Михайло Охендовський заявив, що ЦВК затвердила партійний список кандидатів в народні депутати від Партії регіонів без кандидатів під номерами 118 і 128 - Станіслава Довгого та Володимира Крупчака.

Охендовський уточнив, що ці позиції списків залишаються вакантними.

Як повідомив під час брифінгу голова виборчого штабу Партії регіонів Андрій Клюєв, ПР не будуть заповнювати ці вакансії у своєму списку. 

"Що стосується вакансій, ми заповнювати нічого не будемо. Ці дві людини самі відмовилися від участі в передвиборній кампанії, написали заяви. Довгий, наскільки я знаю, просто не подав документи, а інший, 128-й (Крупчак, - Ред.), просто відмовився брати участь у передвиборчій кампанії, у нього інші плани", - підкреслив Клюєв.

Читайте також: Виборчий список Партії регіонів

Нагадаємо, вибори Ради відбудуться 28 жовтня за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками партій (для проходження в Раду необхідно здолати 5% бар'єр), ще 225 - за мажоритарними округами.

Читайте також: До Ради прагнуть діти, батьки та подружжя “великих людей”