НОВИНИ

"Батьківщина" просить ЦВК зняти з реєстрації псевдобютівця

Партія «Батьківщина» звернулась до Центральної виборчої комісії з вимогою зняти з реєстрації Богдана Дубневича, якого ЦВК своєю постановою зареєструвала кандидатом у народні депутати України від цієї політичної сили по одномандатному виборчому округу № 118.

Відповідну заяву подано до Центральної виборчої комісії за підписом першого заступника голови партії Олександра Турчинова, передає прес-служба партії.

«Дубневич Богдан Васильович не є членом партії Всеукраїнське об′єднання «Батьківщина». Він вийшов з партії «Батьківщина» 28.08.2010 року. Згідно з діючим статутом партії (пункт 3.13) повторний прийом у партію не можливий протягом двох років. Тому на день подання документів до Центральної  виборчої комісії Дубневич Богдан Васильович не був членом партії  ВО «Батьківщина». Інформація щодо партійності даної особи є недостовірною і не відповідає дійсності», - наголошується у заяві.

«Просимо вжити необхідних заходів щодо виправлення у постанові № 147 від 03.08. 2012 року поданої інформації про кандидата у народні депутати Дубневича Богдана Васильовича», - наголошує Турчинов у заяві до ЦВК.

У партії відзначають, що ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати по 118 одномандатному виборчому округу Б. Дубневича, вказавши в постанові про реєстрацію №147 від 03.08.2012 року його членство в партії «ВО «Батьківщина».

Читайте також: Повний список кандидатів-мажоритарників від об’єднаної опозиції

Нагадаємо, раніше об’єднана опозиція та ВО «Свобода» поділили між собою мажоритарні округи.

Згідно з домовленостями, по виборчому округу №118 (Львів, Личаківський район) балотуватиметься "свободівець" Юрій Михальчишин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.