НОВИНИ

Герман каже, що Литвин забрав у Януковича козир в мовному законі

Президент Віктор Янукович втратив свій основний козир щодо мовного закону, коли його підписав спікер парламенту Володимир Литвин. Про це заявила радник президента Ганна Герман в інтерв’ю 5 каналу в понеділок.

"Я не знаю, яке він прийме рішення. Я не знаю, як буде його рішення. Хоча, те що Литвин легітимізував цей закон, практично забирає в президента основний козир", - зазначила Герман.

Вона також вказала на важливість захисту української мови. "Тому будемо працювати над тим, щоб захистити українську мову. Щоби вона залишилася державною. Щоб українська мова стала модною. Що навіть на вулицях Києва, який ще недавно був російськомовний, навіть при тому, що багато політиків між собою і вдома говорять російською, на вулицях Києва молоді хлопці і дівчата, підлітки стильні такі, гарні, освідченні, вони між собою говорять по-українські", - уточнила Герман.

Нагадаємо, 31 липня голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав скандальний закон про мови і направив документ на підпис президенту Віктору Януковичу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.