НОВИНИ

Гримчак нагадав, що справа за спробу зриву харківських угод й досі "висить" на ньому

Генеральна прокуратура не відкликала подання про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від НУ-НС Юрія Гримчака за звинуваченням у зриві засідань парламенту під час ратифікації «Харківських угод». Про це повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

«Якщо я не буду обраний до Верховної Ради, то ніяких запобіжних заходів не плануватиму і країну залишати не буду. Ніхто не відміняв подання Генеральної прокуратури про притягнення мене до кримінальної відповідальності. У нашій країні дії силовиків передбачити досить важко», - зазначив Гримчак.

Водночас парламентарій висловив переконання, що він потрапить до наступного скликання Верховної Ради, незважаючи на 91-е місце у виборчому списку об’єднаної опозиції «Батьківщина».

Читайте також: Повний передвиборчий список об’єднаної опозиції

«Сумнівів щодо того, що я потраплю до наступного скликання Верховної Ради, немає», - впевнений Гримчак.

Нагадаємо, 27 квітня 2010 року перед ратифікацією угоди про продовження строку перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року з метою не допустити її в залі засідань Ради відбулося кілька бійок між депутатами від коаліції та опозиції, представники меншостей кидали яйця в Литвина, а також було підпалено димові шашки.

14 травня прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти Андрія Парубія та Юрія Гримчака за підозрою у втручанні в діяльність голови Верховної Ради й інших депутатів парламенту з метою не допустити ратифікації угоди про продовження строку перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року.

Справа була порушена за статтею 28 Кримінального кодексу (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) і 344 (втручання в діяльність державного діяча).

Парубія уже неодноразово викликали на допит у цій справі.

Читайте також: День неспроможності

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.