НОВИНИ

Гілларі Клінтон відвідала Папуа-Нову Гвінею

У середу 3 листопада, після закінчення візиту до Малайзії, держсекретар США Гілларі Клінтон відвідає Папуа Нову Гвінею. Там у неї запланована зустріч з високопоставленими представниками влади, включаючи прем'єр-міністра країни Майкла Сомаре. Клінтон також відвідає захід, присвячений збільшенню ролі та можливостей жінок.

У середу 3 листопада, після закінчення візиту до Малайзії, держсекретар США Хілларі Клінтон відвідає Папуа Нову Гвінею. Там у неї запланована зустріч з високопоставленими представниками влади, включаючи прем'єр-міністра країни Майкла Сомаре. Клінтон також відвідає захід, присвячений збільшенню ролі та можливостей жінок.

Держсекретар США прибуде в Порт-Морсбі з Малайзії, де вона обговорювала питання зміцнення співпраці у сфері торгівлі, науки, освіти, війни в Афганістані та нерозповсюдження ядерної зброї.

Виступаючи у вівторок на прес-конференції зі своїм малазійським колегою Аніфахом Аманом в Куала-Лумпур, Клінтон високо оцінила зв'язки США з цієї переважно мусульманською країною. Вона також висловилася на підтримку заклику прем'єр-міністра країни Наджіб Разака до розвитку світового руху за межконфессіальний діалог і релігійну помірність.

Запланована зустріч Гілларі Клінтон з Наджіб Разаком не відбулася через хворобу останнього.

Держсекретар США також закликала владу Малайзії забезпечити справедливість і прозорість процесу над лідером опозиції Анваром Ібрагімом, який звинувачується в содомії. Анвар вважає, що звинувачення проти нього мають політичне забарвлення. Його партія отримала безпрецедентну кількість голосів на виборах 2008 року.

Папуа Нова Гвінея стане п'ятою країною, яку Клінтон відвідає в ході своєї робочої поїздки. До Малайзії держсекретар США побувала у В'єтнамі, Китаї та Камбоджі. Вона також планує відвідати Нову Зеландію та Австралію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги