НОВИНИ

Азаров вирішив мантрою про "стабільність" врятувати гривню від обвалу

Кабінет Міністрів спільно з Національним банком не допустить девальвації національної валюти, курс гривні залишатиметься стабільним. Про це в четвер заявив прем’єр-міністр Микола Азаров під час робочої поїздки до Запоріжжя, повідомляє урядовий портал.

«Ви бачите, що вже 2,5 роки курс гривні залишається стабільним. Він буде стабільним і до виборів, і залишиться стабільним і після виборів, тому що ми вирішуємо питання виходячи не із виборів, а з розвитку економіки, а розвиток економіки потребує стабільності», - підкреслив Азаров.

Спілкуючись з працівниками Дніпровської водопровідної станції №1, прем’єр-міністр вкотре підкреслив, що уряд продовжить поступове підвищення заробітних плат, пенсій базуючись виключно на можливостях росту економіки.  «Ми за 2,5 роки жодного разу друкарський верстат не вмикали, і не вмикатимемо його в подальшому», - наголосив Азаров.

 Як повідомлялось, видання Financial Times вказало, що зростання цін на зернові нового врожаю поверне інфляцію в Україну вже в другій половині року.

Наприкінці липня  голова правління одного з українських банків вказав, що невелике зростання промислового виробництва, який прогнозується на найближчі роки, дає сигнал, що інфляція буде в межах однієї цифри, тобто підстав для девальваційних очікувань немає.

Національний банк раніше також  заперечив можливість різкої девальвації гривні після проведення виборів до Верховної Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.