НОВИНИ

Брати Капранови та Ірена Карпа підуть на вибори за партійним списком

Партія "Українська платформа "Собор" має намір включити до списку кандидатів у депутати Верховної Ради колишнього міністра закордонних справ Володимира Огризка, письменників братів Віталія і Дмитра Капранових, письменницю і співачку Ірену Карпу, поета Рауля Чілачаву і кобзаря Тараса Компаніченка.

Про це представники культури сказали на прес-конференції "Візьмемо політиків за...! Громадські авторитети проти "авторитетів".

4 серпня відбудеться з'їзд "Собору", на якому будуть затверджені програма і остаточний список.

Зі слів Огризка, у список потраплять кандидати, які не мають непогашеної судимості, не притягалися до кримінальної відповідальності за корупцію.

Крім того, кандидати повинні будуть дати письмову присягу, що вони не завербовані спецслужбою іншої держави та не одержують від іноземних держав або пов'язаних з ними структур фінансової або іншої допомоги.

Зі слів братів Капранових, кандидати від партії у разі проходження в парламент зобов'язуються голосувати тільки за своїми картками.

Крім того, вони зазначили, що їх політична сила не має наміру відбирати голоси в опозиції і у разі , якщо за результатами незалежних соціологічних досліджень "Собор" не набере 5% голосів виборців станом на 15 жовтня, кандидати у мажоритарних округах не будуть брати участь у виборах.

Нагадаємо, у грудні 2011 року Українська республіканська партія "Собор" перейменувалася в партію "Українська платформа "Собор" і обрала головою Павла Жебрівського замість Анатолія Матвієнка (обидва - депутати Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона").

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.