НОВИНИ

Кличко готовий поступитися мажоритаркою на користь об’єднаної опозиції

Лідер партії УДАР Віталій Кличко готовий, у разі потреби, готовий віддати голоси з мажоритарних округів об’єднаній опозиції. Про це Кличко заявив під час прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів щодо конкуренції кандидатів у депутати від УДАРу та об’єднаної опозиції у мажоритарних округах.

«Якщо кандидат у депутати (від УДАРу – Ред.) має низьку підтримку людей, якщо кандидат від об’єднаної опозиції буде мати більшу підтримку – ми готові віддати голоси», - сказав він, і додав, що сподівається на відповідну реакцію опозиції.

Як повідомлялось, 1 серпня партія "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка" затвердила програму на вибори Ради за назвою "Від успіху людини - до успіху країни". За затвердження програми проголосували всі 263 делегати з'їзду.

Нагадаємо, виборчий список партії «УДАР» очолив Віталій Кличко. Другою у списку йде письменниця Марія Матіос, третім - Валентин Наливайченко.Четвертою - активіст підприємницького майдану Оксана Продан, п'ятим - заступник Кличка по партії Віталій Ковальчук. До другої десятки списку увійшли Ірина Геращенко - номер 6, Віктор Пинзеник - 7, Наталія Агафонова - 8, Артур Палатний - 9. Десятим  йде колишній заступник міністра праці Павло Розенко. Також за списком партії УДАР під номером 15 балотуватиметься в Раду екс-прем'єр Криму Сергій Куніцин, 17- екс-мер Одеси  Едуард Гурвіц.

Читайте також:  «Нові обличчя» у політсилі Кличка: українофоби, професійні «тушки» та тіньові бізнесмени

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.