НОВИНИ

Шевченко пояснив, що проблему з його реєстрацією у ЦВК «люди будуть вирішувати»

Проблем з реєстрацією в Центральній виборчій комісії кандидата в депутати Андрія Шевченка не буде. Про це сам Шевченко заявив на прес-брифінгу після з’їзду партії «Україна – вперед» .

Відповідаючи на питання, як буде вирішуватися проблема того, що останні 5 років він фактично не проживав в Україні, він сказав: "Люди будуть вирішувати цю проблему".

"Ми подали документи, я думаю, що вони в порядку, я впевнений, що вони в порядку. Упевнений, що все буде в порядку", - додав Шевченко.

Як повідомлялось, 1 серпня На з'їзді "Україна вперед" у маєтку родини Суслових на Київщині відбувся з’їзд  партії «Україна – вперед», на якому оголосили, щовиборчий список партії очолить Наталія Королевська, другий номер - футболіст Андрій Шевченко, третій -актор Остап Ступка четвертий– колишній глава Міністерства охорони здоров’я Ілля Ємець, п’ятий - ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько та сьомий номер - заступник голови партії Євгеній Суслов. Від публічного оприлюднення всього списку Королевська утрималась.

На запитання журналістів, чому під час з’їзду не було затверджено та оголошено повного списку кандидатів, Наталія Королевська повідомила, що офіційна частина затвердження кандидатів відбулась раніше, і делегати одноголосно підтримали запропоновані політрадою списки.

Нагадаємо, 27 липня футболіст Андрій Шевченко заявив, що має намір піти зі спорту у велику політику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.