НОВИНИ

  ▪   Валерія Бурлакова

Королевська залишила партійні списки у таємниці навіть від Ступки

Актор Остап Ступка – офіційно оголошений третім номером у списку партії «Україна-Вперед», лідером якої є Наталія Королевська, ще не бачив затвердженого списку кандидатів у депутати від партії. Про це він сказав на прес-брифінгу після урочистої частини з’їзду «Україна - Вперед!» в середу, 1 серпня

На запитання кореспондента Тиждень.ua, чи може Остап Ступка назвати першу десятку, він відповів, що її не знає, і йому теж цікаво дізнатись.

Лідер партії, Наталія Королевська, пообіцявши журналістам показати  затвердженні списки після прес-брифінгу, так цього і не зробила.

Як повідомлялось, на з'їзді "Україна - вперед!" у маєтку Суслових на Київщині Королевська утрималась від публічного оголошення партійного списку.

На запитання журналістів, чому під час з’їзду не було затверджено та оголошено повного списку кандидатів, Наталія Королевська повідомила, що офіційна частина затвердження кандидатів відбулась раніше, і делегати одноголосно підтримали запропоновані політрадою списки.

Відомо, що виборчий список  партії "Україна - Вперед!" очолить сама Наталія Королевська, на другому місці – футболіст Андрій Шевченко, третій – Остап Ступка, четвертий – колишній глава Міністерства охорони здоров’я Ілля Ємець, п’ятий - ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько.

ПІд час з'їзду також  було оголошено, що сьомий номер у списку  - заступник голови партії Євгеній Суслов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.