НОВИНИ

На басейн масажиста Азарова виділили 22,5 млн бюджетних гривень

На реконструкцію плавального басейну у Броварах Київської області, власником якого значиться дружина масажиста Миколи Азарова, виділили 22,5 мільйонів гривень. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на Вісник державних закупівель.

Так, 23 липня відділ капітального будівництва Броварської міськради уклав угоду з ТОВ «Фірма ГФ» на реконструкцію  басейну «Купава» у Броварах по вул. Шевченка, 10. Вартість угоди склала 22,53 млн грн. Кошти на реконструкцію виділено з державного бюджету.

Проектом  була передбачена реконструкція внутрішніх мереж басейну: вентиляційної системи, водопідготовки, водопостачання, каналізації, опалення, систем зв’язку та радіофікації, пожежної сигналізації, внутрішніх електричних мереж, покрівлі. Роботи, розпочаті генпідрядчиком ТОВ «Фірма ГФ» у 2007 році, були призупинені в зв’язку з відсутністю фінансування. Це спричинило подальшу руйнацію споруди басейну.

У 2011 році генпідрядчиком ТОВ «Фірма ГФ» будівельні роботи були продовжені, але  виконані частково.

Видання відзначає, що директором басейну «Купава» є Тетяна Федоренко, дружина особистого масажиста прем’єр-міністра Миколи Азарова Сергія Федоренка. Він відомий як власник підприємства «Феско», яке контролює роботу іншого броварського басейну «Схід», також відремонтованого коштом держбюджету. Саме в басейні «Схід», за розповідями учнів школи, якій формально належить басейн, буває Микола Азаров.

Федоренко є депутатом Броварської міської ради від Партії регіонів, очолює постійну комісію з питань розвитку та благоустрою територій.

Партія регіонів обрала Сергія Федоренка своїм кандидатом до Верховної Ради по мажоритарному округу в Броварах. Як відзначає видання, під час зустрічей з виборцями Федоренко заявляє, що дякуючи його зусиллям басейн «Купава» буде відкрито вже восени.