НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

Тимошенко незадоволена виборчим списком об’єднаної опозиції

Юлія Тимошенко незадоволена низькими місцями окремих кандидатів у списках опозиції. Про це Тимошенко заявила народним депутатам, які відвідали її 31 липня в лікарні Укрзалізниці, повідомило Тижню джерело у фракції БЮТБ.

За словами джерела, зокрема, Тимошенко незадоволена низькими місцями Андрія Шкіля (87місце у списку – Ред.), Антоніни Болюри (88), Євгена Шаго (93), Олени Бондаренко (105), Олени Шустік (127), Еліни Шишкіної (152) та деяких інших.

«Особливо шокована Тимошенко була місцями Болюри і Шаго, які є фігурантами кримінальних справ щодо діяльності ЄЕСУ і, за словами Тимошенко, неодмінно опиняться за ґратами, якщо не отримають депутатської недоторканності», - повідомив співрозмовник Тижня.

Також Тимошенко окремо зауважила, що сумує з приводу виходу з фракції БЮТБ Сергія Міщенка і «докладатиме всіх зусиль, щоб він повернувся».

Також, за словами співрозмовника Тижня, Тимошенко заявила, що відчуває себе загнаною у глухий кут і не знає, чи робити їй якусь заяву, щодо самовільних, непогоджених з нею дій з формування виборчого списку опозиції.

Як повідомлялось, 30 липня об’єднана опозиція оприлюднила список своїх кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі.

Читайте також Об’єднані опозицією: до прохідної частини «Батьківщини» потрапили потенційні «тушки» і нове покоління «любих друзів»