НОВИНИ

Зарубінський запевняє, що «регіонали» вважають його «не зайвим» у Раді

Народний депутат від Народної партії Олег Зарубінський, запевняє, що не вів з «регіоналами» переговорів про включення його кандидатури у виборчий список Партії регіонів. Про це Зарубінський сказав журналістам під час з’їзду Народної партії.

За словами депутата, 38-ий номер у списку Партії регіонів він отримав, бо «так вирішили його колеги» з цієї політичної партії.

«Очевидно я буду не зайвим як парламентар і законодавець у Верховній Раді наступного скликання», – заявив народний депутат.

За словами Зарубінського, на час передвиборчої кампанії він тимчасово зупинить членство у Народній партії. До закінчення роботи парламенту цього скликання депутат продовжуватиме роботу у складі фракції.

Як повідомлялось, сьогодні раніше лідер Народної партії Володимир Литвин заявив, що спокійно сприйняв той факт, що троє його одно партійців балотуватимуться на виборах за списком Партії регіонів.

Нагадаємо, крім Зарубінського у прохідній частині списку Партії регіонів, затвердженому з’їздом партії, на 16-му і 45-му місцях значаться  представники Народної партії Литвина - лідер фракції Народної партіїв Раді Ігор Шаров та Катерина Ващук.