НОВИНИ

Укрзалізниця обіцяє пасажирам Hyundai компенсацію

Пасажири швидкісного міжрегіонального поїзда «Український експрес» виробництва Hyundai Rotem, що зламався 31 липня на маршруті Донецьк-Київ, отримають компенсацію різниці вартості проїзду. Про це повідомила пресс-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»).

Пасажирів «Українського експреса» пересадили у вагони із сидячими місцями поїзда №180

Пасажирам, які звернуться в каси на вокзалі Києва, буде виплачено компенсацію різниці вартості проїзду на поїзді №180 виробництва Крюківського вагонзаводу, що прямував за маршрутом Київ-Полтава. Саме на цей поїзд пересадили пасажирів «Українського експреса»

Як повідомлялось, 31 липня швидкісний міжрегіональний поїзд №152 класу Інтерсіті+ «Український експрес» виробництва Hyundai Rotem, що слідував за маршрутом Донецьк-Київ, зупинився неподалік від Полтави близько 11.00.

Протягом 40-50 хвилин поїзд стояв на залізничних коліях з непрацюючими кондиціонерами й туалетами. Деяким пасажирам стало погано через спеку й задуху. Після цього працівники експреса оголосили, що цей потяг продовжити рух не зможе і пасажирів пересадять в інший поїзд.

За неофіційною інформацією, зламався бортовий комп'ютер локомотива.

Нагадаємо, 12 липня поїзд Hyundai сполученням "Донецьк-Київ" також поламався під Полтавою, і прибув до столиці не о 23:35, а о 4:50 ранку 13 липня.

Міжрегіональні електропоїзди "Український експрес" виробництва Hyundai Rotem почали курсувати з 27 травня за маршрутом "Київ - Харків" і "Київ - Львів", а з 7 червня - "Київ - Донецьк".

З того часу неодноразово відбувалися затримки поїздів на кілька годин через поломки, крім того, 2 липня поїзд із технічних причин не зміг виїхати з Харкова в Київ і був замінений іншим поїздом "Укрзалізниці".

Віце-прем'єр – міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що ЗМІ розгорнули проплачену інформаційну війну проти впровадження швидкісного залізничного руху.