НОВИНИ

Потяг Hyundai знову не довіз пасажирів з Донецька до Києва

Потяг "Український експрес" виробництва компанії Hyundai Rotem, що здійснював рейс №152 за маршрутом "Донецьк - Київ", зламався неподалік від Полтави. Про це повідомив один з пасажирів потяга.

За словами пасажира, потяг зупинився неподалік від Полтави у вівторок близько 11:00.

Протягом 40-50 хвилин поїзд стояв на залізничних коліях з непрацюючими кондиціонерами й туалетами. Деяким пасажирам стало погано через спеку й задуху.

Після цього працівники експреса оголосили, що цей потяг продовжити рух не зможе і пасажирів пересадять в інший поїзд.

За неофіційною інформацією, зламався бортовий комп'ютер локомотива.

Прибуття іншого потяга і пересадка пасажирів тривали близько години. "Приблизно о 13:00 ми продовжили поїздку вже іншим поїздом", - повідомив пасажир.

Таким чином, пасажири поїзда №152 прибудуть у Київ орієнтовно о 16-17 годині, тоді як за розкладом мали прибути о 13:10.

Нагадаємо, 12 липня  поїзд Hyundai сполученням "Донецьк-Київ" поламався під Полтавою, і прибув до столиці о 4:50 ранку 13 липня, хоча повинен був приїхати о 23:35.

Частину пасажирів через деякий час пересадили на інший потяг, який прямував до Києва. Люди, у яких були квитки на ранкові та нічні літаки з аеропортів Києва, були змушені добиратися до столиці на маршрутках.

Міжрегіональні електропоїзди "Український експрес" виробництва Hyundai Rotem почали курсувати з 27 травня за маршрутом "Київ - Харків" і "Київ - Львів", а з 7 червня - "Київ - Донецьк".

З того часу неодноразово відбувалися затримки поїздів на кілька годин через поломки, крім того, 2 липня поїзд із технічних причин не зміг виїхати з Харкова в Київ і був замінений іншим поїздом "Укрзалізниці".

Віце-прем'єр – міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що ЗМІ розгорнули проплачену інформаційну війну проти впровадження швидкісного залізничного руху.