НОВИНИ

Делегати з’їзду Партії регіонів затверджували списки наосліп

Партійний список кандидатів на вибори до Верховної Ради від Партії регіонів був остаточно затверджений вищим керівництвом партії лише за пару годин до відкриття з'їзду.

У результаті до початку заходу він був у розпорядженні лише кількох людей, зокрема, віце-прем’єра Сергія Тігіпка, пише "Коммерсант-Украина".

При цьому прем’єр Микола Азаров, який став першим номером списку, поставивши на голосування списки кандидатів у депутати по багатомандатному і по мажоритарних округах, не став зачитувати перелік партійців.

"Це все - відомі люди, ми їх добре знаємо. Списки у вас на руках", - заявив він.

Зал одноголосно підтримав пропозицію Азарова. При цьому, як з'ясувалося, голосування партійців проходило наосліп.

"Не було у нас списків, не роздали. Але я свій номер знаю - сімдесят другий", - повідомив журналістам народний депутат Олександр Стоян.

У тому ж зізналися й інші партійці, і лише перший заступник глави фракції Партії регіонів Михайло Чечетов спробував переконати присутніх у тому, що "списки були у всіх, депутати просто забули про це, коли давали коментарі".

При цьому в нього самого проектів рішення з'їзду також не виявилося.

У прохідній частині списку ПР опинилися переважно діючі народні депутати, причому не тільки з фракції Партії регіонів. Наприклад, на 16-му, 38-му і 45-му місцях - представники Народної партії Володимира Литвина - лідер фракції Народної партіїв Раді Ігор Шаров, Олег Зарубінський та Катерина Ващук відповідно.

Читайте також: Перша сотня виборчого списку ПР: відомих «регіоналів» розбавили "тушками"