НОВИНИ

З’їзд об’єднаної опозиції затвердив 190 кандидатів-мажоритарників

Об'єднана опозиція затвердила 190 кандидатів на вибори Ради у мажоритарних округах.

Список був підтриманий одноголосно.

Список мажоритарних кандидатів зачитав керівник виборчого штабу об'єднаної опозиції Олександр Турчинов на з'їзді партій, які входять до об'єднаної опозиції, у Києві.

Зокрема, Турчинов поінформував, що в окрузі №13 об’єднана опозиція «Батьківщина» вирішила підтримати і висунути кандидатом лідера Європейської партії України Миколу Катеринчука. Також у виборчих округах №120 та №134 опозиція висунула своїми кандидатами журналістів Тетяну Чорновіл та Костянтина Усова відповідно.

Турчинов зазначив, що основні кандидати будуть затверджені партнерами об'єднаної опозиції.

Нагадаємо, перед цим з’їзд затвердив виборчий список, який очолили Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов та Юрій Луценко.

Як відомо, 26 липня об'єднана опозиція і ВО "Свобода" узгодили кандидатів на мажоритарних округах, а також домовилися про спільні дії на вуличних акціях і у парламенті. 

Від об’єднаної опозиції «Батьківщина» в одномандатних виборчих округах балотуватиметься 190 кандидатів у народні депутати, від ВО «Свобода» – 35 кандидатів.

30 липня стартувала виборча кампанія з чергових виборів Ради, які відбудуться 28 жовтня.

Вони будуть проводитися за змішаною мажоритарно-пропорційною системою (225 депутатів обираються у мажоритарних округах і 225 - за партійними списками).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.