НОВИНИ

В Одесі фонд Ківалова роздає майбутнім виборцям окуляри

В Одесі від "регіонала" Сергія Ківалова соціально незахищеним верствам населення напередодні виборів роздають окуляри. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

Окуляри одеситам роздає Благодійний фонд Ківалова у рамках соціального проекту "Одеса іншими очима".

Як розповідають люди, які вже отримали окуляри від Ківалова, потрібно перевірити зір у лікарні, рецепт лікря передати у фонд, який вже за кілька днів безкоштовно видає окуляри.

"Люди у тому благодійному фонді, особливо без окулярів, будуть розписуватися в якихось папірцях, радіючи обновкам. А хто його знає під чим вони там розписуватися. Може і бюлетені штампувати таким чином", - пишуть на одеських форумах користувачі.

Інформація про цей соціальний проект розміщена і на офіційному сайті Національного університету "Одеська національна академія", президентом якого є Сергій Ківалов.

Нагадаємо, на Одещині місцева влада запустила проект «Народний бюджет». За кожним округом закріплені куратори, по суті потенційні кандидати в депутати, які їздять по своїх регіонах і обіцяють людям виконати будь-які їхні побажання за державні кошти. З бюджету на цю мету влада виділяє близько 4 млрд гривень.

Читайте також: Парад передвиборчих подарунків: асфальт з парфумами та рентген зі шкарпетками

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.