НОВИНИ

У Партії регіонів відхрещуються від набору людей на проплачені мітинги

У Партії регіонів називають провокацією інформацію про набір учасників мітингів за гроші через інтернет. Про це заявив заступник голови Одеської облорганізації Партії регіонів Віктор Волков, повідомляє прес-служба партії.

Він зазначив, останній тиждень в інтернеті з'явилися оголошення, автори яких обіцяють грошову винагороду за участь в акціях Партії регіонів в Одесі.

"Одеська обласна організація Партії регіонів не наймала і не збирається наймати ні через інтернет, ні будь-яким іншим чином людей для участі в масових акціях. Більше того, жодних масових акцій на дату, вказану авторами оголошень, а саме на 29 липня Партія регіонів в Одесі не планує", - заявив Волков.

На думку Волкова, "хтось з політичних опонентів намагається подібним чином дискредитувати Партію регіонів".

"Це відверта політична провокація, банальне шахрайство, яке підпадає під статті Кримінального кодексу України. Ми попереджаємо авторів подібних провокацій про те, що будемо жорстко і адекватно реагувати на їхні дії", - заявив він.

"Депутат звернувся з відповідною заявою до органів правопорядку", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, в мережі та на сайтах вакансій в останні дні з'явилася низка оголошень про набір людей для участі в мітингах Партії регіонів, зокрема у Харкові.

Людей кличуть "махати прапорами" на два-три місяці, обіцяють обід і щоденні виплати в розмірі 90- 400 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.