НОВИНИ

Позачергова сесія Ради відбудеться 30 липня

Позачергова сесія Верховної Ради відбудеться в понеділок, 30 липня. Про це повідомляє джерело в парламенті.

Фракції вже отримали розпорядження про проведення позачергової сесії. В розпорядженні міститься також перелік питань, винесених на розгляд позачергової сесії.

Серед них - кадрові питання (при цьому в документі не уточнюється, про які саме кадрові питання йдеться), питання ратифікації угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД, а також низка законопроектів здебільшого пов’язаних із внесенням змін до бюджету.

Також серед переліку питань є питання про скасування рішень, ухвалених Верховною Радою, але також не уточнюється, про які саме рішення йдеться.

В свою чергу офіційний сайт парламенту повідомляє, що глава Верховної Ради Володимир Литвин підписав розпорядження про скликання 30 липня позачергової сесії Верховної Ради шостого скликання.

Таке розпорядження підписано "на вимогу 157 народних депутатів України та відповідно до частини другої статті 83 Конституції".

Засідання відбудеться 30 липня о 10 годині.

"Планується розгляд кадрових питань, що стосуються компетенції Верховної Ради України, проектів законів щодо внесення змін до Державного бюджету на 2012 рік, питання ратифікації, проекти законів економічного спрямування", - уточнили в прес-службі Ради.

Як відомо, 30 липня проведе свій з’їзд об'єднана опозиція "Батьківщина", перенісши його з 31 липня.

Нагадаємо, у Партії регіонів проведення позачерговоїсесії Ради прогнозували 31 липня. Напередодні голова Комітету Верховної Ради з питань Регламенту "регіонал" Володимир Макеєнко повідомляв, що для скликання позачергової сесії Верховної Ради ще не зібрані 150 підписів народних депутатів.

Між тим, на думку експертів, затягування позачергової сесії Ради свідчить про відсутність у ПР чіткого сценарію "спікеріади"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.