НОВИНИ

Путін планує на 70-80% оновити ядерний арсенал Росії до 2020 року

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія не збирається вступати в нову гонку озброєнь, однак за 8 років ядерне озброєння потрібно оновити на 70-80%. Про це Путін сказав під час наради з реалізації держпрограми озброєння.

За словами Путіна, ядерний потенціал залишається найважливішою гарантією суверенітету і територіальної ціліснісності Росії і грає ключову роль у підтримці глобальної та регіональної рівноваги і стабільності.

«Ми не збираємося вступати в гонку озброєнь, про це я неодноразово вже говорив, але в надійності та ефективності нашого ядерного потенціалу, а також засобів повітряно-космічної оборони ні в кого не повинно бути ніяких сумнівів», - розповів Путін.

За його словами, сьогодні всі держави, що володіють ядерною зброєю та засобами повітряно-космічного нападу, «роблять ставку на їх вдосконалення та розвиток». Путін вимагає переозброєння російських ядерних сил і військ повітряно-космічної до 2020 року. За 8 років частка сучасних озброєнь за стратегічним ядерним силам повинна скласти 75-80%, у військах повітряно-космічної оборони - не менше 70%.

Нагадаємо, США має на 245 ядерних боєголовок більше, ніж Росія. у лютому 2012 року Владімір Путін заявив, що Росія не буде роззброюватися в односторонньому порядку. На думку експертів, Росія думає про нарощення ядерного озброєння.

Читайте також: Ядерна зброя не допомогла б Україні у стримуванні Росії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.