НОВИНИ

Азаров пояснив, що в українській політиці його тримає лише дружба з Росією

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відразу піде із політики, якщо ймовірність конфлікту з Росією виникне навіть гіпотетично. Про це він заявив в інтерв'ю головному редактору російської газети "Завтра" Олександру Проханову.

"Я вважаю, що абсолютно аморально або злочинно, якби хтось із українських політиків заговорив про конфлікт між нашими країнами. Особливо, про збройний конфлікт. Для мене це неприйнятно. Я відразу піду із політики, якщо така проблема хоч би гіпотетично виникне", - запевнив Азаров.

Як повідомлялось, Азаров також розповів Проханову про своє бачення мовної політики в Україні. Зокрема, він не бачить конструктивна в позиції тих сил, які виступають проти закону про мови. «Президент і уряд чітко визначили свою позицію. Ми заявили, що досконально вивчимо пропонований закон, і якщо цей закон, висунутий двома народними депутатами, містить положення, які необхідно змінити, якщо поправки до цього закону розсудливі, ми готові піти на компроміс, бо поле для компромісу дуже широке. Для нас питання стабільності в Україні, питання єдності в країні надзвичайно важливі. Особливо в умовах такої нестійкої економічної ситуації, яка зараз склалася» , - сказав прем’єр.

Також Азаров розповів що Тарас Шевченко писав прозу російською мовою, а вірші -  «малороссійскім язиком».

Нагадаємо, Алєксандр Проханов в прямому ефірі радіо «Ехо Москви» назвав Азарова, не просто проросійською, а блискучою російською людиною в Україні, яка відстоює інтереси «спільного слов'янського поля».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.