НОВИНИ

На Донеччині влада "душить" опозиціонерів кримінальними справами

У Донецькій області почалася чергова хвиля репресій щодо опозиційних політичних сил. Про це в заявив глава виборчого штабу об'єднаної опозиції в Донецькій області Олександр Ярошенко.

«Вчора перебуваючи в Києві, я отримав нову інформацію про те, що в місті Маріуполі знову прийшли з обшуками до депутатів міської ради Ігоря Решетняка та Олександра Романюка, які є кандидатами в народні депутати за двома мажоритарними округами в Маріуполі», - розповів Ярошенко .

За його словами, правоохоронці провели 8 обшуків «на квартирах родичів, друзів, директорів компаній, де дружина Решетняка має 5%. Також проведено обшук і у неї вдома».

«Щоб влада не говорила, як би не пояснював губернатор про те, що він не знає, що таке опозиція в Донецькій області, що він не знає нікого в обличчя, але якщо ми такі слабкі, то навіщо діяти в такому ракурсі? Навіщо відкривати кримінальні справи? Навіщо відкривати ОРД? Навіщо проводити обшуки? Навіщо залякувати опозицію? Таким способом вони нас не залякають, таким способом він нас змушують, щоб ми більш активно виступали проти чинної влади», - заявив Ярошенко.

За його словами, зараз схожі проблеми виникли у представників об'єднаної опозиції в інших регіонах України та керівництво центрального штабу опозиції включається в боротьбу за їх захисту. Ярошенко також повідомив, що у Києві його дочка Емма вже другий день дає свідчення працівникам податкової міліції. З трьохмісячною дитиною вона не ночує вдома через страх, тому що за її будинком встановив спостереження. Також Емма вже боїться зустрічатися з батьком.

У зв’язку з цим, зараз готується депутатський запит на ім'я Генерального прокуратора України і міністра внутрішніх справ, щоб дізнатися на якій підставі стежать за донькою Ярошенко.

Керівник донецького штабу опозиції вважає, що дії влади щодо опозиціонерів Донецької області не залишаться "безслідними".

Як повідомлялось, 19 липня працівники обласної податкової міліції в Маріуполі провели обшук офісу компанії, що належить дочці голови Донецького обласного передвиборчого штабу об'єднаної опозиції «Батьківщина» Олександра Ярошенка.

Раніше донецький регіональний штаб опозиції повідомляв про одразу декілька випадків тискуна представників об’єднаної опозиції в області. 

Нагадаємо, Комітеті виборців України повідомив, що у Донецьку Партія регіонів публічно оголосила про застосування адміністративного ресурсу на майбутніх парламентських виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.