НОВИНИ

У Дніпропетровську мешканці гуртожитків вимагають від влади нормальних умов життя

Близько півсотні мешканців гуртожитків пікетували 25 липня Дніпропетровську міську раду зі скаргами на свої побутові проблеми і вимогами покращення умов проживання і прискорення приватизації кімнат у гуртожитках.

За їхніми словами, наразі гуртожитки рішенням міської ради передано на баланс новоствореного комунального підприємства «Житлосервіс-5», яке не надає їм необхідні послуги з обслуговування будівель.

Люди скаржились також на неможливість приватизації кімнат у гуртожитках. За їхніми даними, за чотири роки у Дніпропетровську тільки 15 осіб змогли приватизували свої кімнати. Крім того, мешканці гуртожитків скаржились на нестерпні умови проживання і на «побори»: зокрема, від них вимагають сплачувати гроші за перепланування вбудованих дерев’яних шаф. 

Наразі в місті налічується понад 200 гуртожитків, однак тільки чверть із них перебувають у власності територіальної громади і відповідно тільки в них кімнати, за законом, підлягають приватизації.

Водночас у середу на сесії міської ради була створена депутатська комісія із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. До неї увійшли представники Партії регіонів, трьох депутатів з інших фракцій, які претендували на участь у роботі комісії, не затвердили.

Як аоідомлялось, у в червні Рада прийняла законпро Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.