НОВИНИ

У Богатирьової хваляться, що на Вінничині хворим надаватимуть допомогу з повітря

Вінничина стала першим регіоном України,де допомогу постраждалим та хворим надаватимуть з повітря. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Зокрема, в у Вінницькій області відроджено санавіацію, і першою повітряною каретою швидкої став літак АН-2. Слідом за літаком санавіація отримала і гвинтокрил МІ-2, який відтепер слугуватиме для потреб екстреної медицини і здатен доправити пацієнта навіть з найвіддаленішого куточка регіону.

Санітарний гелікоптер, на утримання якого з обласного бюджету виділено 1,1 млн грн, повністю забезпечений і медичним обладнанням. На його борту можна розмістити двох пацієнтів та трьох медичних працівників. Усе це в комплексі дозволяє надавати миттєву допомогу і провадити різноманітні маніпуляції.

Як повідомлялось, у червні президент Віктор Янукович заявив, що всі області України необхідно забезпечити спеціалізованими, обладнаними медичною технікою автобусами для надання допомоги людям у сільській місцевості.

Тим часом 17% усіх загальнодержавних видатків Міністерства охорони здоров’я витрачається на на санаторії для чиновників і депутатів.

А у липні 2011 року Кабінет міністрів виділив 200 млн грн на закупівлю реанімобілів і машин швидкої допомоги для регіонів, у яких реалізуються пілотні проекти з реформування медицини (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька області та м. Київ).

Нагадаємо, у грудні 2010 року порушено кримнальну справу проти Юлії Тимошенко - за підозрою в нецільовому використанні 67 млн гривень із державного бюджету, виділених під гарантію уряду на закупівлю 1 тис. автомобілів Opel Combo для медичних цілей. За словами генпрокурора Віктора Пшонки, автомобілі було куплено під час виборчої кампанії.

Також: Те, що уряд прописав

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.