НОВИНИ

У сирійському місті Алеппо урядові війська перейшли в контрнаступ

У сирійському місті Алеппо, другому за величиною в країні, урядові війська перейшли в наступ у районах, раніше зайнятих повстанцями. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За повідомленнями очевидців, бої йдуть із застосуванням авіації і артилерії. Точних даних про втрати сторін немає.

У кількох районах сирійської столиці - Дамаску війська, вірні режиму Башара Асада, також провели у вівторок операції проти загонів збройної опозиції.

Водночас, бригадний генерал Манафов Тласс, який перейшов на сторону супротивників президента Асада, вчора виступив в ефірі телеканалу «Аль-Арабія», закликавши сирійців «об'єднуватися для будівництва вільної демократичної Сирії».

Держсекретар США Хілларі Клінтон заявила, що райони, взяті під контроль сирійськими повстанцями, можуть служити опорними базами для нової влади. У той же час Клінтон зазначила, що для режиму Асада ще не пізно оголосити про повномасштабну політичну реформу.

Нагадаємо, 23 липня представник сирійського МЗС Джихад Макдісі заявив, що Сирія може застосувати хімічну зброю у разі іноземного військового втручання.

Як повідомлялося, у середині липня Міжнародний Червоний Хрест оголосив, що у Сирії вводиться міжнародне гуманітарне право. Згідно з міжнародним гуманітарним правом військові дії проти мирних жителів і масові вбивства вважаються військовими злочинами.

Читайте також Москва продовжує захищати режим Асада, усвідомлюючи його приреченість